Midea 6KG Capacity, Front Load Washer, White - MF100W60/W-KW
65.000 KWD 89.000 KWD
Hurry up! Offer ends in:
day
hour
min
sec
- Brand: Midea
- Product Code: MF100W60/W-KW
- Availability: In Stock
- Brand: Midea
- Front Load Washer
- Washer Capacity: 6kg
- Universal Motor
- Lunar Dial
- Hygiene 90°
- Multiple Temperature
- One Touch Pre Wash
- Turbo
- Drum Clean
- Quick Wash: 15 Minutes
- Gross Dimension (W*D*H): 500*655*885mm
- Net Dimension (W*D*H): 440*595*850mm
- Gross Weight: 54kg
- Net Weight: 52kg
- Frequency: 60 Hz, 220-240V