Skyworth 40-inch QLED FHD Android Smart TV - LED-40Q5600H
76.900 KWD 99.900 KWD
Hurry up! Offer ends in:
day
hour
min
sec
  • Brand: Skyworth
  • Product Code: LED-40Q5600H
  • Availability: In Stock
Tags: Skyworth LED‑40Q5600H, 40 inch QLED TV, FHD Android TV, smart Google TV, QLED screen, Kokonano Kuwait
         Brand: Skyworth
         Type: Smart TV
         Model Number: LED-40Q5600H
         Smart OS: Google TV
         Screen Size: 40"
         Product Type: 2K QLED-TV
         Resolution: FHD (1920 x 1080)
         Refresh Rate: 60 Hz.